Mirosław Stankiewicz karykatura obraz digital painting stan mir studioRysowanie na tablecie / Digital painting 

Obraz tworzony jest techniką komputerową (czy to w przypadku karykatury, rysunku satyrycznego czy ilustracji lub obrazu) za pomocom tabletu i elektronicznego pędzla. Każda wykonana praca jest tworzona na indywidualne zamówienie uwzględniając Państwa preferencje.

Żadna praca/ obraz/ karykatura nie powstaje z szablonu. Wszystko zaczyna się od białej kartki. Część prac znajduje się na stornie internetowej dzięki uprzejmości moich klientów. Bez państwa zgody prace nie będą publikowane ani na moje stornie internetowej, ani w serwisach społecznościowych.

Po przesłaniu zapytania przez formularz kontaktowy otrzymacie Państwo rzetelną, indywidualną wycenę – przed rozpoczęciem mojej pracy. Aby jak najszybciej udzielić Państwu wyceny proszę o przekazanie jak najwięcej informacji:

  • Ilość osób na karykaturze, czy mają być same czy np. ze zwierzętami na konkretnym tle?
  • Czy zależy Państwu na tym, aby na karykaturze / portrecie była dodana dedykacja i np. logotyp firmy.
  • Czy obraz ma być kolorowy, w sepii czy czarno-biały?
  • Jeżeli zależy Państwu na większym formacie niż A3 również proszę o podanie takiej informacji na początku.

Standardowa  praca jest projektowana w rozmiarze A3. Jeżeli potrzebujesz większy format powiedz proszę o tym na początku. Po złożeniu zamówienia i rozpoczęciu wykonywania pracy nie ma możliwości zmiany formatu.

Z uwagi na złożoność i osobiste podejście do każdej pracy zamówienia są wyceniane indywidualnie. Zależy mi na utrzymaniu jak najwyższej jakości dzieła i zachowania charakteru każdego z nich.

Cena za pracę (karykatura / obraz) zaczyna się od 500 zł. Wystawiam faktury. 

#Karykatura #Obraz #Portret #DigitalPainting #Rysowanie #Rysunek